Naše služby

logo image

Vyberte si auto, ktoré sa bežne nevidí

My zabezpečíme všetko ostatné

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a sprostredkovaním kúpy nových, predvádzacích a jazdených vozidiel. V rámci našich služieb Vám taktiež dokážeme ponúknuť nielen najvýhodnejšiu formu financovania (leasing / autoúver / operatívny leasing), ale aj poistenie a predĺžené záruky.

Všetky naše vozidlá prechádzajú dôkladným preverovaním, či už po technickej stránke alebo po stránke legislatívnej. Pri výbere Vášho vozidla kladieme dôraz na detaily, ktoré sú vždy najdôležitejšie.

Ponuka automobilov

Jedinečná firma

Jedinečné služby

service icon

Financovanie

Spolupracujeme s renomovanými finančnými inštitúciami a preto Vám dokážeme ponúknuť najvýhodnejšiu formu financovania – leasingu, autoúveru, operatívneho leasingu na nové, ale aj jazdené vozidlo . Financovanie pre fyzické osoby, aj subjekty, pomôžeme nastaviť podľa individuálnych požiadaviek a možností. Stačí nám ich povedať.

Mám záujem

service icon

Kúpa nového vozidla

Sme moderný sprostredkovateľ nových vozidiel do 3,5t pôsobiaci na slovenskom a zahraničnom trhu, ktorý Vás bude zastupovať v procese nákupu nového vozidla alebo celej firemnej flotily. Najatie tejto služby Vám šetrí peniaze, ale ušetrí Vám to hlavne čas a starosti. Ako sprostredkovateľ automobilov sa neobmedzujeme iba na prácu s jednou značkou. Našou prioritou je poskytnúť zákazníkovi auto šité na mieru jeho potrebám. Aký je postup? Kontaktujte nás a spoločne si prejdeme Vaše požiadavky, preferencie, v skratke všetky detaily.

Mám záujem

service icon

Poistenie

Poistenie vozidla je dnes neodmysliteľnou súčasťou výbavy. PZP je povinné zo zákona. Havarijné poistenie je dobrovoľné, no pri nečakaných udalostiach ušetrí nejednu vrásku. Pre majiteľov novších vozidiel je tu zas poistenie finančnej straty GAP.

Mám záujem

service icon

Predĺžené záruky

Záruka je istota, že v prípade nečakanej poruchy Vášho auta nebudete musieť siahať hlboko do vrecka. Čo záruka kryje? Aké sú podmienky? Zobraziť viac informacií

Mám záujem

Všetky vaše otázky budú zodpovedané do 24 hodín.

banner first image

Postaráme sa o váš vozový park

Sme špecialisti na flotilové vozidlá

Zistiť viac