Obchodný zástupca/predajca

Miesto práce

  • WolfCars s. r. o., Borievková, Vyšné Opátske

Druh pracovného pomeru

  • Plný úväzok
  • Živnosť

Termín nástupu

  • Možný ihneď

Mzdové podmienky (brutto)

  • 800 - 5 000 EUR/mesiac
  • + odmeny podľa odmeňovacieho systému - možný plat s odmenami podľa predaja až do výšky - 5000€. Základná mzda - podľa skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Získavať nových zákazníkov - akvizičný predaj
  • Neustála starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • Komunikácia s obchodnými partnermi aj mimo SR
  • Zistiť požiadavky klienta a jeho potrieb
  • Ponúka klientom možnosť vykonania predvádzacej jazdy
  • Doporučiť správny model podľa potreby klienta
  • Určiť správnu cenu vozidla vzhľadom k výbave a akciám
  • Spísať s klientom objednávku, vystavovanie faktúr
  • Zabezpečiť dodanie vozidla podľa požiadavky klienta
  • Zabezpečiť leasingovú spoločnosť, poisťovňu
  • Pripraviť potrebné doklady k odovzdaniu vozidla
  • Oboznámiť klienta s vozidlom
  • Mailová komunikácia

Zamestnanecké výhody, benefity

  • služobný mobil, notebook
  • služobná vozidlo aj na súkromné účely (po absolvovaní skúšobnej doby)
  • rodinná atmosféra na pracovisku
  • možnosť profesijného rastu, vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zasielať CV s fotkou a motivačným listom na našu adresu info@wolfcars.sk. Ak sme ťa zaujali, poteší nás tvoj životopis, ktorý môžeš poslať aj prostredníctvom tejto aplikácie a my sa ti radi ozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2023

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Internet - Pokročilý
  • Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predajca vozidiel, ideálne » fleetový predajca

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • reprezentatívne vystupovanie a ĽUDSKÝ PRÍSTUP
  • samostatnosť, zodpovednosť a lojalita
  • prozákaznícke myslenie a "obchodnícky nos"
  • pozitívne myslenie a vyžarovanie
  • finančná/ekonomická gramotnosť
  • vytrvalosť pri dosahovaní cieľov
  • pozitívny vzťah k autám a prehľad vo vozidlách, technických parametroch/výbave

Spoločnosť WolfCars s. r. o.

Stručná charakteristika spoločnosti

Naša spoločnosť WolfCars sa zaoberá predajom a sprostredkovaním kúpy nových, predvádzacích a jazdených vozidiel. V rámci našich služieb Vám taktiež dokážeme ponúknuť nielen najvýhodnejšiu formu financovania (leasing / autoúver / operatívny leasing), ale aj poistenie a predĺžené záruky. Ponúkame individuálny prístup, nakoľko každý zákazník potrebuje poradiť nielen pri výbere vhodného modelu, či typu vozidla, ale aj pri vyriešení jeho financovania, poistenia, právnych záruk alebo skrytých vád.
Naším cieľom je mať spokojných klientov, ktorí sa k nám budú vracať s dôverou a vedomím, že im ušetríme čas aj peniaze pri poskytnutí kvalitného vozidla a služieb s tým súvisiacich.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Norbert Leitner
Tel.: +421 907 471 199

Kontaktujte nás

Predmet: Obchodný zástupca/predajca